Korzyści zarejestrowania się w McAdvo


Startseite268.937 prawników czyni McAdvo największym portalem w Europie.

Od 2006 roku McAdvo efektywnie pośredniczy, ciesząc się przy tym zaufaniem, pomiędzy prawnikiem a mandantem. Z powodzeniem osiągamy następne szczeble sukcesu: 200.000 Odwiedzających z całej Europy, za naszym pośrednictwem więcej niż 1000 mandantów miesięcznie. Podczas szukania prawnika przez Internet nie da się ominąć portalu McAdvo.
Zarejestruj się w McAdvo Exklusiv, przez co konstruujesz profesjonalny profil, który jest silnym atutem wobec konkurencji.

Zarejestruj się w McAdvo Exklusiv przez co konstruujesz profesjonalny profil, który jest silnym atutem wobec konkurencji.
Jakie korzyści oferuje McAdvoExklusiv?

Profil Wykonaj teraz aktualizację do naszego nowego profilu prawnika - Exklusiv
Nasz Exklusiv profil znaczy więcej niż tylko cyfrowa wizytówka- więcej, składa się ze wszystkich funkcji i połączeń multimedialnych i społecznych, które są najważniejszym elementem nowoczesnej strony internetowej.

Silnym atutem jest lepsza szansa, że osoba, która poszukuje prawnika szybciej trafi na Państwa poprzez nasz portal aniżeli na Państwa własną stronę Internetową. Gwarantujemy wyjątkowo wysokie prawdopodobieństwo łatwiejszego trafienia klienta na Państwa profil, oraz umieszczanie na pierwszej stronie portalu ekskluzywnych klientów.

Oprócz reprezentacji swoich umiejętności, danych kontaktowych czy też ewentualnie podanie cennika, mają Państwo możliwość przedstawienia swojego profilu ze zdjęciem i logo kancelarii oraz wprowadzenie mapki dojazdu- dzięki kodu QR, użytkownicy mogą w ciągu kilku sekund zobaczyć na smartphone lokalizacje kancelarii. Integracja treści multimedialnych, takich jak video jest również możliwa.


Jak mogę poprawić mój ranking w McAdvo?

Za pomocą płatnej Push-Me-Funkcji. Dalsze informacje znajdziecie Państwo tutaj.

Jak funkcjonuje proces rejestracji i rozliczenia?

TarifBardzo prosto: kliknij na poniższy link, zdecyduj się na któryś z profili i wypełnij formularz. Nazwę użytkownika i hasło można samemu sobie wybrać.
Gdy profil jest stworzony, można się zalogować i ukształtować stronę.

Rachunek zostanie wysłany na podany E-mail. Oprócz klasycznego przelewu można skorzystać z usługi PayPal.

Czy są zniżki, rabaty?

Tak. Oferujemy zniżki za rejestrację kilku prawników. Wystarczy wybrać odpowiednie menu rozwijanego odpowiednią opcję. Można również znaleźć związane cenach. Aby zapisać np. w rejestracji dodatkowych prawników 50 procent opłaty za płatne inaczej.

Download Korzyści członkowskie w McAdvoDownload: Korzyści członkowskie w McAdvo (pdf, 2.15 MByte)
Download Prezentacja McAdvoDownload: Prezentacja McAdvo (pdf, 844 kByte)